Beşiktaş Tekel Web Sitesi Şart ve Koşulları

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesini kullanmanız buradaki Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatlice okuyunuz.

Bu şartlar ve koşullar BEŞİKTAŞ TEKEL ve KULLANICI arasındadır.

 

Kabul Edilebilir Kullanım

Lütfen web sitemizi keşfetmekten çekinmeyin ve mümkün olduğu kadar sorular, değerlendirmeler, incelemeler ve resimler gibi materyaller ile katkıda bulunun. Ancak web sitesinin ve gönderilen bu materyallerin kullanımı hiçbir şekilde yasadışı veya rahatsız edici olmamalıdır. 

Bu web sitesini kullanabilmek ve sipariş vermek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Aksi takdirde 18 yaşını doldurmamış iseniz sipariş hizmetimizden yararlanamazsınız.

 

Bilgilerin Doğruluğu ve Güncelliği

Beşiktaş Tekel Bayi olarak bu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması için tüm makul çabayı göstermemize rağmen bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru veya eksiksiz olmamasından dolayı sorumlu tutulamayız. Bu web sitesinde yapılan her tür değişikliği takip etme sorumluluğunun tarafınıza ait olduğunu bildiririz.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesindeki her türlü ünvan, işletme adı, metin, resim, logo, içerik, bilgi, yöntem ve diğer materyale ait tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları Beşiktaş Tekel'e aittir ve ilgili sahibinin izni ile siteye dahil edilmiştir.

Bu web sitesinin ziyaret edilmesi veya hizmetlerinden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak ve yetki vermemektedir.

Bu web sitesindeki çoğaltılan hiçbir şey satılamaz veya ticari kazanç aracılığıyla dağıtılamaz, değiştirilemez ve başka herhangi bir tür çalışmaya, yayına veya web sitesine dahil edilemez. 

 

Bilgilerin Gizliliği

Beşiktaş Tekel, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır.

 

Ödeme Şekli

Müşterilerimiz, aldıkları hizmet karşılığında ödemelerini, sipariş teslim esnasında nakit ya da banka/kredi kartı şeklinde yapmayı kabul ederler.